Doradca kredytowy Koszalin

Ekspert kredytowy

najwyższa skuteczność

w Koszalinie i okolicach

Kredyt Koszalin

10 lat doświadczenia

Ponad 1000
zadowolonych Klientów

Ekspert kredytowy Koszalin

Wieloletnie doświadczenie

i najwyższa skuteczność

w Koszalinie i okolicach

Kredyt Koszalin

Kredyt Koszalin

Ponad 1000
zadowolonych Klientów

kredyt koszalin, Doradca kredytowy Koszalin

Kredyt hipoteczny Koszalin i okolice

 

– zakup mieszkania

Pierwsze upragnione mieszkanie czy mieszkanie na wynajem? To zależy tylko od Ciebie. Bezpłatnie pomogę przejść przez szereg formalności z Bankiem i uzyskać dla Ciebie najkorzystniejszy kredyt hipoteczny na rynku. Dodatkowo również wynegocjować korzystniejsze warunki cenowe kredytu.

 

– zakup domu

Wymarzyłeś sobie dom gotowy aby wprowadzić się od razu? Nic nie stoi na przeszkodzie. Pomogę spełnić formalności aby proces przeszedł szybko, sprawnie i najkorzystniejszych warunkach.

 

– budowa domu

Marzysz o własnym domu i chcesz mieć wpływ na to jak on będzie wyglądał ? To rozwiązanie dla Ciebie. Chętnie podpowiem wszelkie formalności jakie się z tym wiążą. Sam budowałem dom i mam w tym doświadczenie – na co zwrócić uwagę, jak się przygotować, jakie formalności będą Cię czekać. Nie wiesz ile to będzie kosztować ? współpracuję z architektami i firmami budowlanymi, które pomogą oszacować dla Ciebie kwotę jaką potrzebujesz.

 

– zakup działki

Chciałbyś kupić działkę, aby w bliższej lub dalszej przyszłości wybudować wymarzony dom ?

Czy chcesz po prostu zainwestować środki na przyszłość?

A może postawisz domek letniskowy i będziesz chciał go wynajmować ?

Możliwości jest wiele.

 

– zakup działki i budowa domu w 1 kredycie

Nie masz jeszcze działki a chciałbyś postawić wymarzony dom i zrobić to 1 kredytem? Dla mnie nie ma rzeczy nie możliwych – zapraszam na spotkanie – podpowiem Państwu krok po kroku jak to zrobić

 

– zakup mieszkania na wynajem

Masz już mieszkanie lub jednak chciałbyś zainwestować w mieszkanie aby kredyt „sam się spłacał” – jest to idealna lokata kapitału w dzisiejszych czasach (ceny mieszkań ciągle rosną)

A może pracujesz za granicą, za kilka lat wrócić do kraju a póki co kupić mieszkanie żeby nie traciło na wartości a kredyt sam się spłacał.